joomla templates top joomla templates template joomla

W kwietniu zebrania mieszkańców osiedli

inowroclaw.pl włącz . Opublikowano w Inowrocław

Wybory zarządów oraz przewodniczących zarządów osiedli odbywać się będą od 14 do 29 kwietnia podczas ogólnych zebrań mieszkańców. 

Dobra passa trwa – po raz szósty na podium mistrzostw Polski!

inowroclaw.powiat.pl włącz . Opublikowano w Wiadomości powiatowe

Podopieczni Marcina Rybarczyka zdobyli srebrny medal podczas Mistrzostw Polski w Futsalu w kategorii open. Turniej pod patronatem "Sprawnych-Razem" odbył się w miniony weekend w Myślenicach. 

Zwycięstwo kasprowiczanina w Olimpiadzie Wiedzy o III RP

inowroclaw.powiat.pl włącz . Opublikowano w Wiadomości powiatowe

W Białymstoku odbyły się zawody etapu centralnego Olimpiady Wiedzy o III RP. Województwo kujawsko-pomorskie reprezentowało trzech uczniów I Liceum Ogólnokształcącego im. Jana Kasprowicza w Inowrocławiu: Daniel Jakubowski, Mariusz Łęczycki i Kamil Janiszewski (wszyscy z kl. III e o profilu społeczno-prawnym).

Pocztówki i dekoracje wielkanocne

Agnieszka Gwarek/eSerwis.info włącz . Opublikowano w Wiadomości gminne

Dnia 27 marca 2015r. podczas Drzwi otwartych w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Kościelcu został rozstrzygnięty konkurs plastyczny "Pocztówki i dekoracje wielkanocne". Prace konkursowe mogły być wykonane różnymi technikami. Oceniano estetykę i technikę wykonania, nowatorstwo i powiązanie z tradycją.

Bilet do kultury

inowroclaw.pl włącz . Opublikowano w Samorząd

Biblioteka Miejska im. Jana Kasprowicza w Inowrocławiu kontynuuje w 2015 roku Program Partnerski „Bilet do kultury".Biblioteka Miejska im. Jana Kasprowicza w Inowrocławiu kontynuuje w 2015 roku Program Partnerski „Bilet do kultury". 

Trening w jednostkach

inowroclaw.pl włącz . Opublikowano w Samorząd

Urząd Miasta Inowrocławia informuje o planowanym treningu systemu wykrywania i alarmowania w inowrocławskich jednostkach wojskowych. 

To był fantastyczny gminny fina!

gminainowroclaw.eu włącz . Opublikowano w Wiadomości gminne

Przygotowanie imprezy - Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy to wielotygodniowa intensywna praca, ogromna odpowiedzialność ale i wielka radość! Radość dla organizatorów, darczyńców, mieszkańców, że mogli zasilić konto Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy i radość tych, dla których grała najwspanialsza orkiestra świata pod batutą Jurka Owsiaka.

Gimnazjalisto, znajdź swoją szkołę!

inowroclaw.powiat.pl włącz . Opublikowano w Wiadomości powiatowe

Dziś kolejna propozycja w cyklu publikacji na temat szkół ponadgimnazjalnych, dla których organem prowadzącym jest Powiat Inowrocławski. Pomimo wieku, Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 w Inowrocławiu, popularny „Mechan” jest otwarty na nowe wyzwania i szuka partnerów do współpracy. Jak to się dzieje? 

Konkurs "Pisanki wielkanocne"

gminainowroclaw.eu włącz . Opublikowano w Wiadomości gminne

Dnia 30 marca 2015r. w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Kobylnikach odbył się finał konkursu wielkanocnego pt.: "Pisanki wielkanocne". Konkurs kierowany był do wszystkich uczniów szkół gimnazjalnych powiatu inowrocławskiego i sąsiednich. Celem konkursu było zachęcenie młodzieży do pracy twórczej inspirowanej tradycją i zwyczajami regionu kujawskiego związanego z okresem wielkanocnym.

Jubileuszowy Festiwal Piosenki Harcerskiej w Jaksicach

gminainowroclaw.eu włącz . Opublikowano w Wiadomości gminne

W sobotnie przedpołudnie, 28 marca, odbył się X Powiatowy Festiwal Piosenki Skautowej pod honorowym patronatem Wójta Gminy Inowrocław Tadeusza Kacprzaka. 

Spotkanie autorskie z himalaistą

inowroclaw.pl włącz . Opublikowano w Samorząd

Biblioteka Miejska im. Jana Kasprowicza w Inowrocławiu zaprasza na spotkanie autorskie z Krzysztofem Wielickim, we wtorek 20.01.2015 r. o godz. 18.00 w Saloniku Literacko-Artystycznym przy ul. Kilińskiego 16. Okazją do spotkania będzie promocja pierwszego tomu biografii himalaisty pt. „Mój wybór".

Bezpłatne sms-y prosto z Urzędu Gminy Inowrocław

gminainowroclaw.eu włącz . Opublikowano w Wiadomości gminne

Od 15.01.2015 roku mieszkańcy Gminy Inowrocław mogą korzystać z bezpłatnego systemu SISMS, za pomocą którego Urząd przekazuje powiadamiania na telefony komórkowe. Podstawową rolą systemu jest przekazywanie informacji o zagrożeniach, stanach ostrzegawczych i alarmowych np. o konieczności ewakuacji z określonych rejonów lub zachowaniu ostrożności z powodu trudnych warunków atmosferycznych.

Sławęcinek dla WOŚP 2015

gminainowroclaw.eu włącz . Opublikowano w Wiadomości gminne

Już po raz trzeci odbyły się Jasełka w Świetlicy w Sławęcinku. Jak co roku spotkanie to miało na celu wsparcie WOŚP. Swoją obecnością zaszczycili nas zaproszeni gościeJuż po raz trzeci odbyły się Jasełka w Świetlicy w Sławęcinku.