joomla templates top joomla templates template joomla

Nie zatrzymał się do kontroli, uciekał i łamał kolejne przepisy. Po zatrzymaniu w trakcie przeszukania policjanci ujawnili 2 woreczki z suszem. Badanie testerem wykazało, że to marihuana

info: Policja, Bydgoszcz włącz . Opublikowano w Inowrocław

 
Nie zatrzymał się do kontroli, uciekał i łamał kolejne przepisy. Tak przez Pakość jechał 27-letni kierujący oplem. Wpadł w ręce inowrocławskiej „drogówki”. Odpowie za wykroczenia i przestępstwa.
 
Patrol ruchu drogowego pełnił służbę na terenie Pakości. Około godz. 20.30 policjanci zauważyli opla, który wykonywał niebezpieczne manewry. Kierowca wyprzedzał na przejściu dla pieszych i na skrzyżowaniu.
 

Policjanci sygnalizowali kierowcy, by ten się zatrzymał do kontroli, jednak jadący oplem zbagatelizował to i zaczął uciekać. Rozpoczął się policyjny pościg przez miasto. Kierowca uciekając, popełniał kolejne wykroczenia i stwarzał zagrożenie. Patrol zatrzymał pojazd, a w nim 27-letniego mieszkańca Pakości. Podczas przeszukania mężczyzny i jego samochodu, policjanci ujawnili 2 woreczki z suszem. Badanie testerem wykazało, że to marihuana.

Policjanci zatrzymali mężczyźnie prawo jazdy. Kierują też wniosek o ukaranie do sądu z jednoczesnym orzeczeniem zakazu prowadzenia pojazdów. Mężczyźnie grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.