joomla templates top joomla templates template joomla

Pomysłowość nie zna granic. Złodziej roweru okleił go kolorową taśmą aby zmienić jego kolor i zmylić policjantów. Funkcjonariusze nie dali sie oszukać, za kradzież grozi sprawy 5 lat więzienia

info: Policja/Inowrocław; fot: pixabay.com włącz . Opublikowano w Inowrocław

 
Pomysł oklejenia skradzionego roweru dla niepoznaki spalił na panewce. Policjanci z Pakości, pow. inowrocławski, bardzo szybko odzyskali skradzione mienie i zatrzymali złodzieja. Mężczyźnie grozi kara 5 lat więzienia.

Wczoraj (25.11.20) policjanci z Pakości, pow. inowrocławski, zostali powiadomieni o kradzieży roweru wartego ponad tysiąc złotych. Z relacji pokrzywdzonego wynikało, że jednoślad zniknął z jednej z ulic miasta.
 
 
Informacja o kradzieży natychmiast została przekazana pełniącym służę funkcjonariuszom. Już po około godzinie patrol zauważył na ulicy rower podobny do opisanego i postanowił to sprawdzić.
 
Przeczucie policjantów potwierdziło się. Był to właśnie skradziony rower, choć o nieco zmienionym już wyglądzie. Ktoś dla niepoznaki zdążył go okleić taśmą. To jednak nie zmyliło policjantów. Szybko okazało się, że za wszystkim stoi 28-latek, który po chwili podszedł do roweru. Policjanci zatrzymali mężczyznę i przewieźli do komisariatu, gdzie przedstawili mu zarzut kradzieży. Za przestępstwo to grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.