joomla templates top joomla templates template joomla

Tydzień wcześniej prowadził pojazd mając 3 promile. W niedzielę kolejny raz prowadził po pijaku, miał tym razem jednak "tylko" 2,5 promila

Agencja Informacyjna eReporter24.pl włącz . Opublikowano w Inowrocław

Inowrocławscy policjanci wyjaśniają przyczyny oraz okoliczności poważnie wyglądającej kolizji drogowej, do której doszło w Cieślinie gmina Inowrocław. Kierowca wyszedł z niej cało, ale to był kolejny raz gdy jechał nietrzeźwy.
 

W niedzielę 29 grudnia około godz. 19.30 patrol WRD interweniował w związku z kolizją drogową w Cieślinie. Jak wynika z ustaleń, 37-letni kierujący samochodem marki VW podczas jazdy nagle stracił panowanie nad pojazdem i wjechał do rowu. Tam uderzył w przepust drogowy i dachował. Na miejscu zdarzenia działały służby ratunkowe. Kierowca nie odniósł obrażeń. Badanie stanu jego trzeźwości w miejscu kolizji wykazało, że miał 2,5 promila alkoholu w organizmie.
 

Jak ustalili policjanci, kierowca vw miał od niedawna prawo jazdy, bo od połowy listopada. Co „ciekawe” (24.12) był zatrzymany przez strzeleńskich policjantów za jazdę w stanie nietrzeźwości. Miał wówczas 3 promile alkoholu. 
 
Zostały mu wtedy zatrzymane prawo jazdy. Biorąc to pod uwagę kierowca ten odpowie za spowodowanie kolizji drogowej w Cieslinie, prowadzenie pojazdu bez uprawnień i ponowne kierowanie samochodem w stanie nietrzeźwości. Grozi mu kara do 2 lat więzienia. Z pewnością z uprawnieniami do kierowania pożegna się na bardzo długo.