joomla templates top joomla templates template joomla

Bezpłatne lekcje języka angielskiego

inowroclaw.pl włącz . Opublikowano w Samorząd

W sierpniu Szkoła Języków Obcych Fundacji Ekspert-Kujawy organizuje bezpłatne zajęcia dla dorosłych. - Osoby pełnoletnie, które chcą udoskonalić swoją znajomość języka angielskiego zapraszamy w każdy poniedziałek od godz. 16.00 na naukę w grupach średniozaawansowanych, a w każdą środę od godz. 16.00 na zajęcia na poziomie podstawowym - zaprosiła Agata Libera, kierownik Szkoły Języków Obcych Fundacji Ekspert - Kujawy.

Dodatkowo, SJO proponuje w sierpniu bezpłatne konsultacje z zakresu języka angielskiego, ułatwiające osobom zainteresowanym poszukiwanie pracy za granicą, a docelowo skuteczne porozumiewanie się w sferze zawodowej.

- Nasi lektorzy wypracowali specjalną, komunikatywną metodę nauczania, dzięki czemu lektoraty i konsultacje odbywają się w miłej i twórczej atmosferze, bez presji i stresu, a co najważniejsze, przynoszą wymierne efekty - dodała Agata Libera. Ale to nie wszystko. W sierpniowej ofercie fundacji pojawi się również możliwość bezpłatnej nauki języka francuskiego - zajęcia realizowane będą w środy od godz. 16.00.

Organizator prosi o wcześniejsze zapisy telefoniczne, osobiste lub mailowe: Szkoła Języków Obcych Fundacji Ekspert - Kujawy - ul. Dworcowa 65; tel. 52 357 62 15; Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.; profil facebook: https://www.facebook.com/SJO.ekspert.kujawy.