joomla templates top joomla templates template joomla

Inowrocław planem zdjęciowym teledysku Jarka Wista

inowroclaw.pl włącz . Opublikowano w Samorząd

 Inowrocław planem zdjęciowym teledysku do piosenki "Falująca" Jarka Wista. Premiera klipu - jeszcze w lipcu. - To wyjątkowe miasto. Bajeczne uzdrowisko, ogrody zapachowe, tężnia, ale też... m.in. arena zawodów sportowych o randze europejskiej. To wymarzone miejsce do tego, aby nagrać tutaj teledysk i jednocześnie promować Inowrocław w całej Polsce.

I przy tym mieszkają tutaj wyątkowi ludzie. Ten klip mógł powstać dzięki zaangażowaniu i ogormnej pracy wielu osób. W szczególności dziękuję Prezydentowi Inowrocławia za okazaną życzliwość i wsparcie - usłyszeliśmy wczoraj (4 lipca) od Jarka Wista, podczas pierwszego dnia zdjęciowego. A gdzie można było spotkać ekpię? Ulice: Królowej Jadwigi, Świętego Ducha, Rynek, a tam... w jednej ze scen, wspólnie z Jarkiem, wystąpiły uczennice inowrocławskiego "Kasprowicza". Inowrocławianie chętnie też brali udział w przygotowaniu kolejnych ujęć, m.in. na stadionie i w Parku Solankowym.

Dziś - czas na kolejne godziny pracy (choć wczoraj ekpia zgodnie stwierdziła, że praca w Inowrocławiu to przyjemność :)) w Solankach. Przypomnijmy, 18 czerwca w inowrocławskim Teatrze Miejskim odbył sie koncert Jarka Wista promujący płytę "Na swojej skórze". Z tego krążka pochodzi piosenka "Falująca". Już niebawem (jeszcze w lipcu) premiera nowego klipu Jarka.