joomla templates top joomla templates template joomla

Zabawa z zawodem z tle w „Budowlance”

inowroclaw.powiat.pl włącz . Opublikowano w Wiadomości powiatowe

Dużo śmiechu, sporo atrakcji i nagród- tak wyglądały obchody Dnia Budowlanych, które odbyły się w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 5 im. generała Władysława Sikorskiego w Inowrocławiu.

Uczniowie klas technikum i szkoły zawodowej rywalizowali ze sobą w konkursach plastycznych i konkurencjach sprawnościowych, takich jak m.in.: tworzenie ornamentów ozdobnych, ustawianie niwelatora na czas, przeciąganie rury i budzącym wiele emocji Maratonie Budowlańca.„Podczas imprezy odbyły się również pokazy sprzętu budowlanego Zakładu Ogólnobudowlanego „Marcin Wiechecki” oraz sprzętu wodno – kanalizacyjnego i centralnego ogrzewania firmy „GESAL”.

Rada Rodziców przygotowała dla uczniów smaczny i zdrowy poczęstunek”- informuje dyr. ZSP nr 5, Danuta Paluszak. Dużym zainteresowaniem cieszyły się również rozgrywki szachowe. Warto dodać, że do rywalizacji w konkursach włączyli się także nauczyciele, którzy z humorem usiłowali sprostać swoim uczniom. Jak można było zaobserwować na szkolnym boisku „Budowlanka” kolejny raz pokazała, że potrafi się dobrze uczyć i znakomicie bawić.

„Warto zostać uczniem naszej Szkoły. Zapraszamy!” – zachęca dyr. Paluszak, dodając, że nagrody i wyróżnienia za konkursy w poszczególnych dyscyplinach zostaną wręczone na apelu podsumowującym I semestr – w styczniu 2016 r.